HGTH12N50E1-10A/ 12A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs
Name:HGTH12N50E1
Producer:Intersil Corporation
Download datasheet:
Description:10A/ 12A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs