HGTH20N40E1-15A/ 20A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs
Name:HGTH20N40E1
Producer:Intersil Corporation
Download datasheet:
Description:15A/ 20A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs