HGTH20N50E1D-20A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs with Anti-Parallel Ultrafast Diodes
Name:HGTH20N50E1D
Producer:Intersil Corporation
Download datasheet:
Description:20A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs with Anti-Parallel Ultrafast Diodes