HGTP10N50C1-10A/ 12A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs
Name:HGTP10N50C1
Producer:Intersil Corporation
Download datasheet:
Description:10A/ 12A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs