HGTP10N50E1D-10A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs with Anti-Parallel Ultrafast Diodes
Name:HGTP10N50E1D
Producer:Intersil Corporation
Download datasheet:
Description:10A/ 400V and 500V N-Channel IGBTs with Anti-Parallel Ultrafast Diodes